Eat less - try more.
Ліки від осінньої хандри тепер завжди з вами
Пам'ятайте часи, коли шоколад вважався не найкориснішим продуктом для нашого організму? І на це були свої причини - багато популярних шоколадних марок додавали пальмові олії та емульгатори в продукцію, не замислюючись про здоров'я своїх споживачів, і, на жаль, продовжують робити це до цих пір.

Але за останні роки всесвітній рух виробників в сторону здорового харчування в докорінно змінило ставлення вчених і лікарів до шоколаду. Зараз його рекомендують вживати щодня, адже він приносить чимало користі - але тільки натуральний, без дешевих домішок.
Властивість натурального шоколаду №1
Дослідження німецьких вчених показало, що вживання 20 грам шоколаду в день зменшує ризик виникнення інфаркту міокарда та інсульту на 39%. Тільки уявіть!
Властивість натурального шоколаду №2
Какао-боби, які входять до складу натурального шоколаду, здатні зменшити запалення верхніх дихальних шляхів і втихомирити кашель. Екстрена допомога при болю в горлі - шматочок шоколаду з теплим чаєм або ж чашка гарячого какао. Обов'язковий набір для осінньої пори.
Властивість натурального шоколаду №3
Наступна властивість шоколаду просто вражає. Експеримент, проведений протягом 60 років, довів, що введення продуктів з какао-бобами в регулярне меню подовжує життя.

Як шоколад може впливати на процеси старіння?

Вчені стверджують, що какао-боби нейтралізують ультрафіолет, захищають шкіру від несприятливих зовнішніх чинників і призводять до балансу мікроциркуляції крові. В остаточному підсумку, шоколад покращує зовнішній вигляд шкіри і допомагає зберегти молодість. Ось так новина, правда ж? Дуже радісна для нас.
Властивість натурального шоколаду №4
Але ми з вами будемо жити не просто довго, але і .. щасливо.
Звісно! Адже шоколад здатний піднімати настрій і легше справлятися з труднощами. Навіть маленький шматочок натурального, якісного шоколаду здатний запобігти депресії за рахунок підвищення вироблення серотоніну - гормону щастя.

І психологи це підтверджують. Вони з'ясували, що люди, які перебувають в стресовому стані, вполовину менше вживають шоколадну продукцію в порівнянні з їх більш життєрадісними знайомими.

Що ж, тепер шоколад може законно лежати на поличці поруч з вітамінами :) А може навіть в сумочці, на випадок стресових ситуацій або ж просто бажання побалувати себе чимось солоденьким.
А тепер давайте з'ясуємо, в якій кількості краще вживати цей продукт?
20-25 грам в день - оптимальна норма за словами вчених.

Ще на початку свого шляху, до створення Healthy Choice ми багато спілкувалися з дієтологами, консультувалися, і вже тоді знали, що в нашій лінійці будуть саме ті самі ідеальні плиточки які не потрібно зважувати, турбуючись про перевищення денної норми, адже їх вага відповідає ідеальній денній нормі і за це ми їх особливо любимо.

І так як ми дотримуємося філософії «Eat less - try more» (їж менше - пробуй більше), ми розробили так багато смаків шоколаду, щоб кожен міг вибрати свої улюблені, брати плитки з собою і насолоджуватися з турботою про здоров'я і про фігуру.

Ми завжди прислухаємося до відгуків про наш продукт. І ось, що про Healthy Choice написала дієтолог доктор Толстикова:

«Така класна задумка - шоколадки по 20 грам. Це ж порятунок для ласунів! В 1 такій шоколадці всього 100 ккал, замість цукру - мальтитол, тобто немає цукру ніякого. До складу входять якісні какао-боби і глікемічне навантаження на порцію всього 2,8. Правильний підхід до створення корисної для здоров'я продукції ».
Лікар Катерина Толстікова
Лікар НаталяСіліна
Радіємо, коли бачимо вас на вулицях, в магазинах з натуральним шоколадом. Раді, що турбуєтесь про себе. Натхненні на створення нових корисних солодощів і напоїв. Позначайте нас в Instagram @ healthy_choice.ua, а ми будемо радувати найактивніших ласунів подарунками.

Не відмовляйте собі в корисному задоволенні! Вибирайте те, що душа забажає і насолоджуйтеся кожним шматочком шоколаду, кожною миттю нашого дивовижного життя.
З любов'ю та турботою про вас,
Healthy Choice ❤️