Какао-боби Criollo
Вибір Healthy Choice # 1
Настрій «хочеться шоколадку» - дуже знайоме нам всім почуття, яке краще вгамовувати якісним продуктом, щоб поєднати приємне з корисним.

Існує безліч способів впізнати якісну плитку шоколаду серед інших, але найголовніший криється в інформації про какао-боби, з яких виробляється, без скромності, десерт світового значення.
Хочемо розповісти вам про какао-боби, які ми використовуємо у виробництві всього шоколадного, що є в нашому асортименті. Саме того, що приносить, по істині, корисне й смачне щастя.

Барабанний дріб ... На сцені - какао-боби сорту Criollo - їм ми віддаємо перше та почесне місце, серед усіх існуючих у світі бобів. Вони є основою продуктів Health Choice та підтверджують свою якість відгуками наших клієнтів й партнерів.
  Трохи історії з географією:

  Сорт Criollo родом з Венесуели, де клімат сприяє зародженню особливого смаку й аромату. Вони практично не мають гіркоти, в порівнянні з іншими популярним сортами, а їх характерний ніжний смак завжди виділяє та висловлює їх особливість.

  Сорт вважається елітним та є прабатьком всіх виведених, згодом сортів какао. Варто відзначити, що Criollo становить лише 5% світового ринку, що, безперечно, робить його ексклюзивним та преміальним. Какао-боби, обраного нами сорту, без перебільшення, найсмачніші та корисні. В них криється джерело вітамінів та антиоксидантів, яких більш ніж двісті тридцять.

  Побувавши на дегустації, ми зовсім не мали сумніву в вірності нашого вибору, адже все що ми робимо для вас - це однозначне поєднання користі й смаку. Ми транспортуємо какао-боби безпосередньо з плантацій, щоб зберегти всі властивості та дати вам можливість максимально насолодитися смаком.
  Спробувавши наш шоколад одного разу, ви назавжди запам'ятаєте особливість й неперевершеність какао-бобів Criollo. Досить зайти в розділ «продукція» та вибрати той, що подобається вам найбільше.

  З любов'ю та турботою про вас,
  Healthy Choice ❤️