УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД СОЛОДОЩІВ HEALTHY CHOICE ОТРИМАВ БРОНЗОВУ НАГОРОДУ ВІД БРИТАНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ШОКОЛАДУ.

«Ми були неймовірно раді взяти участь у конкурсі. Це велика гордість у такий складний період представляти український бренд і стати бронзовими призерами» — говорять засновниці бренду Елла та Вікторія.

Якби шоколад був фільмом — це був би Оскар, якби цукерки були музикою — це було б Греммі.
Нещодавно у Лондоні відбулася премія Academy of Chocolate Awards 2023.


ЇЇ заснувала незалежна британська Академія шоколаду, яка взяла на себе місію підвищувати стандарти шоколадного виробництва та заохочувати людей до розумного споживання.


Щорічно з 2005 року Академія визначає найталановитіших виробників шоколаду у світі та вручає найпрестижнішу нагороду шоколадним виробам.


Вироби оцінюються за зовнішніми критеріями, глибиною смаку й аромату, тривалістю приготування та складністю рецептури. А головні журі — це провідні шоколатьє та виробники, кулінарні письменники, журналісти та блогери.


На конкурс український бренд Healthy Choice відправив свої найкращі солодощі, що в Україні давно вже стали бестселерами.


Бронзову нагороду бренд отримав за гречаний шоколад та цукерки «Кріспі», а іриски з сіллю отримали відзнаку за смакові якості.


«Наша команда завжди прагнула створювати кращий та якісний продукт, тому ми завжди йдемо в ногу з часом: оновлюємо обладнання та рецептуру. Раніше у нас були тільки меланжери для шоколаду, а нещодавно ми перейшли на нове обладнання Selmi. Воно зроблене в Італії, а приїхало до нас з самої Швейцарії. Тепер шоколад став ще смачнішим. І ви можете бачити цьому підтвердження.» — прокоментували в Healthy Choice.


Ми готові подаватися на премію і в наступному році також.