Чорний шоколад 55% з чорним часником та чорним трюфелем

150,00
грн.
Новий смак шоколаду, який подарує бурхливе поєднання смаків!

Знайомтесь! Нашу лінійку шоколадних плиточок поповнює чорний шоколад 55% з чорним часником та чорним трюфелем.

Це справжній special edition від нашого шефа-шоколатьє. Смак, який ні схож ні на що, що ви коштували раніше та сподобається навіть тим, хто байдужий до чорного часнику та трюфелю.

Ми спитали у нашого шефа-шоколатьє як би він описав цю плиточку: «Спершу відчуваєш яскравий смак чорного часнику (трохи кислий і нагадує чорнослив), але сам шоколад дуже ніжний із домініканських какао-бобів з ноткою копченості, а післясмак у шоколаду яскравого чорного трюфеля».

Склад: какао боби Criollo, цукор мусковадо, какао масло, сухе кокосове молоко, часник чорний (11%), паста трюфельна (4%), масло трюфельне ( 3%) , сіль мальдонська з трюфелем, ванільна паличка "Бурбон" натуральна.

Маса нетто: 25г

Енергетична та харчова цінність на 25 г:
Енергетична цінність - 591,13 кДж, Ккал - 141 | Білки - 1,47 г | Жири - 9,23 г  | Вуглеводи - 13,05 г | Глікемічний індекс - 6,75 | Глікемічне навантаження - 3,5

Мінімальний вміст какао продуктів у шоколадній масі - 55%.


Умови зберігання:Зберігати у сухих, чистих добре вентильованих приміщеннях, які не мають стороннього запаху, не заражені шкідниками хлібних запасів, за температури (18+\-3)°С і відносної вологості повітря не вище ніж 75%

Термін придатності: 8 місяців